• Неодамнешно
  • -44 %
HAOCHU Кориснички Отпечатоци Платно Сликарство Гостин Книга DIY Дрво Фабрика Свадба Настан Партија Годишен Состанок Годишнината Материјали

HAOCHU Кориснички Отпечатоци Платно Сликарство Гостин Книга DIY Дрво Фабрика Свадба Настан Партија Годишен Состанок Годишнината

DEN 288.00
DEN 513.12

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Добар сувенири,Постојат многу дизајни се достапни за вашиот избор.Многу уникатна идеја, ако сте во потрага за нешто посебно и лично. Delievey времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Карактеристики : HAOCHU Бренд Материјал : Платно Боја : Како на фотографијата е прикажано Големина(Број на гости,Тежина) : XS : 21*30cm( ≤ 40 гости,15g)(1set Inkpad како подарок) S : 30*40cm(≤ 80 гости,31g)(1set Inkpad како подарок) M : 40*60см(≤ 120 гости,61g)(2set Inkpad како подарок) L : 50*70cm(≤ 150 гости,90g)(2set Inkpad како подарок) XL : 60x80cm(≤ 200 гости,125g)(2set Inkpad како подарок) Лесно да се применуваат : Само лево на вашиот отпечаток на него со inkpads. Ние верува во целосна задоволството на клиентите и се надевам дека ќе имате позитивно искуство со нас. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето Земји во рок од 15 до 25 работни дена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Т неговите Отпечатоци сликарство е идеален за повеќе наврати,Свадба,забава,Роденден,Матура,бебето тушеви или семејство reunions. ние со нетрпение очекуваме да се видиме повторно во блиска иднина.можете да го дизајн она што ви се допаѓа. Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Кликнете Тука :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !! Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Единствена книга за гости алтернатива.
Следниве се ralated производи, се надевам дека ќе ви се допадне :
Ние прифаќаме alipay тука . За боја, а отпадоци малку боја различни, тоа е нормално, се надевам, ќе може да ги разбере! Напомена : рамката не е вклучена.

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
21x30cm 8x12inch, 30x40cm 12x16inch, 40x60cm 16x24inch, 50x70cm 20x28inch, 60x80cm 24x32inch
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Бренд Име:
HAOCHU
Број На Модел На:
1801JRZ85-NQ16
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство
Медиум:
inkpad
Објектот:
Платно Сликарство
Материјал:
Платно
Користат За:
Свадба Роденден на гости декорација итн.
Ако прилагодени:
Yes

Слични производи во категоријата