• Неодамнешно
  • -29 %
1Peices Мост Маслото На Платно Современ Дом Декорација Сликарство На Продажба на Високо Квалитетни Ѕид Платно Уметноста Не Врамени

1Peices Мост Маслото На Платно Современ Дом Декорација Сликарство На Продажба на Високо Квалитетни Ѕид Платно Уметноста Не Врамени

DEN 443.00
DEN 624.00

Количината на стоката
Това е достапна


Слика Големина/Цена :
(1inch=2.
Одржување
Ние нудиме нож сликарство, Картон на Животните, 3 D, апстракт,Средоземното Море, Портрети, стил на маслото, и така натаму.Ве молиме потврдете го и ни даде одлична повратна информација, веднаш штом ќе се примени на стоки .
Рамка(CM)
Оваа цена не вклучувајќи го намести ,ако треба со врамени молам контактирајте ме ,ви Благодариме!
Име На Производ :
1 Peices Мост Маслото На Платно Современ Дом Декорација Сликарство На Продажба на Високо Квалитетни Ѕид Платно Уметноста Не Врамени
Слика & Calligraphy, Евтини Сликарство & Calligraphy, Кина Сликарство & Calligraphy
Добавувачи : Сликарство & Calligraphy , пејзажи маслени
Примена : Дневна Соба,Спална Соба,Јадење,Салон,Кујна,Канцеларија,Кафуле,Хотел,Вински Бар
Техничка : Paintbrush/Нож,рака-насликани,Слики Или Фотографија На Сликарството
Promoiton : Бесплатен Превозот,За Продажба На Големо,Евтини И Убава Масла
Производ Ознака : Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовната Уметност handpainted ,Слики
Подолу е Без рамка Сликарство Платно
Фабриката Се Покаже
Плаќање :
1. Ние може да се добие пад на превозот,Клиенти цел и трговија на големо и наредби.Но, бидејќи на растојание од различни земји и друга политика . Ако мислите дека нашите производи не стоката или не им се допаѓа, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви ги даде задоволително решение. Ние обично се користат Кина пост воздух mail/E-pack и Русија воздух mail да брод на стоките повеќето земји во светот, со бесплатен превозот . Ние брка задоволството на корисниците на 100% па вашите повратни информации е многу важна за нас . Како и обично ,Кина пост воздух mail треба 15-50 работни дена за да стигнат до ,E-pack треба 15 работни дена и Русија воздух mail потребата од 30 работни дена . ако купувате големина 80cmx80cm, ние ќе ја напушти 4cm streched, тогаш сликарство вкупниот долг 88cmx88cm.Ако ви се потребни овие изразат ве молиме изберете, и да ги плати товар.
Квалитет
Сите наши Маслото преку професионален уметник, исто така, ќе обезбеди висок квалитет на производство слики за вашиот потврди пред брод стр ing, па квалитет може да се гарантира .

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
боја:
Не врамени
Бренд Име:
MYT
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Уште живот
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Посебна
Материјал:
Памук
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
CX0375
Место на Потекло:
Xiamen, China (Копно)
Стил:
Дома декорација
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
380gsm 100% Памук Платно Маслото На Платно
промоција:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративни Ликовната Уметност Слики
Тип:
Handpainted Маслото Кул Мотоцикл Уметноста На Платно Сликарство

Слични производи во категоријата