• Неодамнешно
  • -35 %
Гроздобер Ретро Модата Цртан Филм Животни A4 Уметност Отпечатоци Детска Соба Постер На Ѕид Слики На Платно Сликарство Дома Декор Модерен Дизајн Уметност

Гроздобер Ретро Модата Цртан Филм Животни A4 Уметност Отпечатоци Детска Соба Постер На Ѕид Слики На Платно Сликарство Дома Декор

DEN 153.00
DEN 235.20

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Точно детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе поднесе цел.
3 - Негативни повратни информации.
4 - Ако вашиот пакет е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише.com, како Pay Pal, кредитни картички, во реално време, банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Ве молиме имајте во предвид испорака на информации за време, и обидете се да се јавите во вашата локална скопска да ја добиете вашата цел безбедно и навремено. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки. Какви и да било посебни барање, ве молиме проверете со Вера Ли пред да ја купите.
Се надеваме дека ќе развиеме долгорочни бизнис coorperation со вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата нема да бидат објавени за да ни се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
2 - време на Испорака зависи од дестинацијата и други фактори.
Модерната Г-дин Љубов Г-ѓа Платно ликовна Уметност Печатење на Постер Дизајн Дома Декорација Печати На Платно Слика Ѕидното Сликарство Слики Оркестарот слики на апстрактни слики ѕидни декорации дневна соба за спалната соба на ѕид слика ѕид слики цвеќиња платно декоративни цвеќиња
Добредојдовте на Шумски Креативни Дома
Нашата Цел : Да се обезбеди сте Креативни, Животната средина, Врвот одделение Услуга, Висок Квалитет Извонредна Цена домашни производи. Руските купувачи треба да ни остави вашите три-зборот полно име да ви помогне да ја добиете вашата цел безбедно и навремено.
За цел :
1. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За производот :
Високо прецизен инкџет печатење платно слики се направи вашиот дом уметност место. Ние не прифаќаме никакви none-преговарање прилагодено нарачки. Бидете сигурни дека ќе се избере точниот вид и големина пред да ја купите.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate.

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
20CMx20CMx2, 30CMx30CMx2, 40CMx40CMx2, 50CMx50CMx2, 60CMx60CMx2
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Предмети:
Цртан филм
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Тип:
Платно Printings
Стил:
Класични
Форма:
Две-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Платно Сликарство
слика класа:
Слики На Платно
Тип:
платно уметност
Тема:
уметноста печатење
Слика Стил:
печатење на постер
Стил:
постер на ѕид
стил на Сликање:
ѕид слики
стил на Сликање:
слика ѕид
Слика Функција:
слика уметност
Функција Сликарство:
од ѕидното сликарство
Име:
печатење на постер

Слични производи во категоријата