• Неодамнешно
  • -49 %
Прекрасна Животни Мачка Маслото Рака Насликано Платно Животинско Сликарство Мачка Дома Декор Слика Формулиран Ѕид Уметност Уметничко Дело Платно Фото

Прекрасна Животни Мачка Маслото Рака Насликано Платно Животинско Сликарство Мачка Дома Декор Слика Формулиран Ѕид Уметност Уметничко

DEN 754.00
DEN 1478.88

Количината на стоката
Това е достапна


Материјали :
Животната средина Уметник Одделение маслени бои, акрилна боја и Платно.
Ние се создаде слика во традиционален начин, исто како и како уметници во 15 век не. И секоја негова слика е прегледано сите околу од страна на нашите КК тим. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B
и Euro6000 ).
Нашите Бои : За нафта, ние ги користиме Мари Професионални маслени Бои. Ние само ангажирање на искусни и талентирани уметници.
4 : Транзит време :
A : EMS : 10-15 дена
Б : DHL, FEDEX : 5-7 дена
C : Кина пост воздух mail : 15-45 дена
5 : Увозната царина : Купувачи се одговорни за сите увозни царински давачки, давачки и даноци (ако се случи). Ние сакале да се плати преку Зачувам онлајн :
1) Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали (во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза,
Master Card и банкарски трансфер. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и
ние не ќе им даде на враќање на средствата. Се разбира, сите платно, масло боја, четка се
еколошки и не му наштети на човекот. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека предметите се вратил
се во нивната оригинална состојба.
Превозот :
1 : Кога ќе го поставите цел, pls изберете превозот метод. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни
повратни информации.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.)
Плаќање :
Кога ќе го поставите цел, pls се направи исплата во рок од 3 дена.
2 : Ние брод во светот од страна на EMS, DHL, FEDEX и редовна пост mail. За протегала платно, тоа е насликан
на границите, така да, изгледа уште сликата од двете страни.
Нашите Платно : Нашата платно содржи 25% памук и 55% polyster.
3 : Ние брод на стоките обично во рок од 7 дена по уплатата е завршен. Купувачот ќе биде
одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
50x50cm, 50x60cm, 60x60cm, 60x80cm, 70x70cm, 75x90cm
боја:
Црна
Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
SMDAN066
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
НОЕ УМЕТНОСТ
Поддршка База:
Платно
Место на Потекло:
Xiamen, China (Копно)
Примена:
Дом/Канцеларија/Кафе Декорација, Детска Соба, Дневна Соба, Спална Соба, Јадење
Тип:
Рачно изработени маслото на платно
Технички:
Paintbrush заедно со палета нож
Материјали:
Уметникот одделение Акрил и Масло бои на ЛЕН платно
квалитет:
Врвен Квалитет Класа, Сертификат за Квалитет вклучени
Се Продава Поени:
2016 година Hotselling Дизајни, модерен и смешни
Носила бар:
unstretched платно сликарство со екстра 5cm секоја страна се насликани за рамка
прилагодено дизајн:
На располагање, pls e-mail на нас
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични производи во категоријата