• Неодамнешно
  • -26 %
5pcs Борбени Авиони Летаат Во Боите Небото Пејзаж Слики За Дома Декор Ѕид Уметност Платно Сликарство На Дневна Соба

5pcs Борбени Авиони Летаат Во Боите Небото Пејзаж Слики За Дома Декор Ѕид Уметност Платно Сликарство На Дневна Соба

DEN 481.00
DEN 650.88

Количината на стоката
Това е достапна

Ви благодариме за се што доаѓа. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Кина Пост Воздух Mail
2. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Враќање&Наплата
1.
Customer Service
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. SFExpress : 7 25days
4. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. EMS
Време на испорака
1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. e Packet : 10 да 25days
3.
Големина Големина 1 : 20x35cmx2+20x45cmx2+20x55cm Големина 2 : 30x40cmx2+30x60cmx2+30x80cm Големина 3 : 40x60cmx2+40x80cmx2+40x100cm
Превозот
Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority.

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
size1, size2, size3
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Бренд Име:
famili
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
02040103
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација

Слични производи во категоријата