• Неодамнешно
  • -30 %
4 Парчиња Модерна Цвеќиња Giclee Платно Отпечатоци Уметнички дела Фото Слики на Платно Слики за Дневна Соба Ѕидни Декорации

4 Парчиња Модерна Цвеќиња Giclee Платно Отпечатоци Уметнички дела Фото Слики на Платно Слики за Дневна Соба Ѕидни Декорации

DEN 514.00
DEN 734.40

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ќе не вратат трошоците за превозот и не надомест за превозот назад до нас. Повратни информации ве Молиме да ни даде повратна информација навремено по сте го добиле на дресови.Производите се направени во Кина .
4 Парчиња Модерна Цвеќиња Giclee Платно Отпечатоци Уметнички дела Фото Слики на Платно Слики за Дневна Соба Ѕидни Декорации
Опис : Предмет : Цвеќиња Сликарство Функција : Unframe тип на Производ : Платно Поставено, Платно Печатење, Форма : Три Панели, Уметност Стил на Фотографија, Облик : Плоштад, Големина : 30x30cmx4,20x20cmx4,40x40cmx4,50x50cmx4,60x60cmx4 Боја : multicolor Слики Детали : Драги Мој Пријател ве Молиме да Видите Известувања Пред вашата шопинг и Плаќање : 1.) Политика на враќање ќе даде целосна наплата само доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис. Ние сме секогаш спремни да работат работи за вас. Ако треба да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме мора да ни остави порака со плаќање.Вашата позитивни повратни информации и коментари ќе ни даде повеќе силна моќ во развојот на бизнис-да ви послужи дури и подобро! Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи подобро,се Надеваме да се вашиот најдобар снабдувач & пријател,ти Благодарам! Уживајте Во Вашата Шопинг !. Ако имате било каков проблем со вашите трансакции, ве молиме контактирајте со нас прв пат. Ние ќе брод на адресата која ја остави на Aliexpress кога ќе нареди, ве молиме потврдете го вашиот превозот адреса на Aliexpress мора да бидат точни, кога ќе се плати. (Секогаш имаат добра брзина за да Обединетите Изјави, Канада,Главните Земји во европа и Азија. Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратен во.Неговата потреба 8-25 дена пристигне во вашето место.Превозот со e Packet или Пост Воздух Mail. Ќе треба да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад. (ПС : Пост Код мора да биде точно) Мало Цел 1-12 парчиња е Малопродажната цена.Негативни повратни информации не реши ништо.Ако не го добиете објект откако ќе се исплаќа 30 дена,ве молиме контактирајте со нас; ние ќе се потрудиме да го реши тоа ! 4. Враќање на средствата ќе бидат дадени по предметот назад до нашата продавница.

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
30x30cmx4, 40x40cmx4, 50x50cmx4, 60x60cmx4, 20x20cmx4
боја:
Формулиран
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Тип:
Платно Printings
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Број На Модел На:
CXQD-1
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
amoy уметност
Декорација:
Барови,Дома,Хотел,Канцеларија,кафуле,Ресторан,Спална соба,КТВ
Пакување:
СЕ ТРКАЛААТ ВО ЦЕВКА
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
современото сликарство,:
ПЕЧАТЕНИ МАСЛЕНИ
Рамка:
No
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични производи во категоријата