• Неодамнешно
  • -43 %
5 Парчиња/Set Модерна Апстракт Ѕид Уметност High-Definition Екран Печатени Слики Слика Дневна Соба Декорација Сликарство Calligraphy

5 Парчиња/Set Модерна Апстракт Ѕид Уметност High-Definition Екран Печатени Слики Слика Дневна Соба Декорација Сликарство Calligraphy

DEN 465.00
DEN 816.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
20x30 20x40 20x50cm, 10x15 10x20 10x25cm, 30x40 30x60 30x80cm
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Предмети:
Апстракт
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Бренд Име:
OKHOTCN
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација

Слични производи во категоријата