• Неодамнешно
  • -49 %
Одлична Уметникот Рака-насликани Висок Квалитет Impressionist Van Gogh Маслото Вазна со Црвени Булки Маслото за Ѕид Оркестарот

Одлична Уметникот Рака-насликани Висок Квалитет Impressionist Van Gogh Маслото Вазна со Црвени Булки Маслото за Ѕид Оркестарот

DEN 3378.00
DEN 6624.00

Количината на стоката
Това е достапна


За да ги Прилагодите : Ние сме мило да ве поддржат различни големина, боја или нов дизајн. Нема потреба да се грижите за квалитет, ние ќе ви покаже слики пред превозот. За Квалитет : Сите масла се рака-насликани од страна на нашите уметници, тие секогаш внимателно селектирани од страна на професионални КК пред превозот. За Пакување : Сите слики се внимателно се одликува со стандарден пакет за да се избегне оштетување за време на превозот начин. Ако имате било каква причина не сте задоволни со производот од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво и ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем ПОБРЗО! Answer : ___________________________ Note : 1.Поради сите маслени се рака-насликани на платно, тоа може да биде мало различни во фотографија, ве молиме да се разбере. 2.Слика без да се протегала и врамени, само платно нафта сликарство. 3.Капка превозот е достапен.

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
50x60CM, 60x70CM, 70x90CM, 80x100CM, 100x120CM
Број На Модел На:
Вазна со Црвени Булки маслени
Тип:
Масла
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Предмети:
Цвет
Форма:
Еден
Материјал:
Лен
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Медиум:
Масло
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Бренд Име:
КАПЕ
Протегала/Врамени:
Не, Без никаква рамка
Уметнички дела име:
Вазна со Црвени Булки маслени
Инч и CM:
1 инч=2.5 cm
Технички:
Рака-насликани маслото на платно
Примена:
Ѕидни украси, Подароци
апликацијата 2:
Уметноста оркестарот за дневна соба, кујна, итн
Се прилагодите пакет:
на располагање
Се Прилагодите Големина:
на располагање
персонализација на боја:
на располагање
Се Прилагодите Фото:
на располагање

Слични производи во категоријата