• Неодамнешно
  • -50 %
CHENISTORY Frameless Сон Замок DIY Слика Од Броеви Страна се Насликани Маслото Акрилна Боја На Платно За Дома Декор 40x50

CHENISTORY Frameless Сон Замок DIY Слика Од Броеви Страна се Насликани Маслото Акрилна Боја На Платно За Дома Декор 40x50

DEN 328.00
DEN 656.64

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
40CMx50CM не врамени
Тип:
Масла
Број На Модел На:
слика од броеви
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Бренд Име:
CHENISTORY
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Акрилик
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Поддршка База:
Платно
Слика Стил:
Handpainted од yourselve
Слика Technic:
diy слика од броеви
Материјали:
акрилна боја слика на платно најлон четка
ѕид уметност слика:
Дома декорација
боење слика од броеви:
цртање слика од броеви
Дома Декор:
Платно Сликарство
дневна соба декорација:
апстрактното сликарство
креатура сликарство:
свадба декорација
во парк:
Пад на превозот
calligraphy сликарство:
Платно Сликарство

Слични производи во категоријата