• Неодамнешно
  • -11 %
Ѕид Уметност 5 Парчиња Куранот Исламската Писмото Слики HD Отпечатоци Holybook Куранот слика постер печатач на платно слики

Ѕид Уметност 5 Парчиња Куранот Исламската Писмото Слики HD Отпечатоци Holybook Куранот слика постер печатач на платно слики

DEN 509.00
DEN 571.68

Количината на стоката
Това е достапна


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
Име на производ : печати слика на платно
Материјал : платно
Квалитет : висококвалитетно платно печатење на слика (Без рачно изработени сликарство)
Состојба : Платно само, без рамка, нема носила
Прилагодено : прифатени, било прилагодено слика и големина се добредојдени.
големина на :
Size1=10x15cmx2pcs+10x20cmx2pcs+10x25cmx1pcs Size2=20x30cmx2pcs+20x40cmx2pcs+20x50cmx1pcs, Size3=30x45cmx2pcs+30x60cmx2pcs+30x80cmx1pcs Size4=40x60cmx2pcs+40x80cmx2pcs+40x100cmx1pcs
Нашата услуга :
За производите
Нашите производи се направени со ПАМУК платно,adoptipn на HD Микро-спреј технологија.Постојат само слики без рамки
За превозот
По плаќање на вашата нарачка,ние ќе брод цел во рамките на 7days.Купувачот е единствено одговорна за царинење на стоката.Пасош датум се OBLIGARTORY според царинските прописи на државата каде што се превозот да.
За боја
Многу бои на располагање,ако сакате други бои,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
За големина
Ние нудиме многу големината на вашиот избор.Ако сакате да обичај,ве молиме исто така, се чувствуваат слободни да контакт.


Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25, 20x30 20x40 20x50, 30x45 30x60 30x80, 40x60 40x80 40x100
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Бренд Име:
kwokguo
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
030911
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Книгата
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Holybook
Материјал:
Платно
Обликот:
Плоштад
Рамка на режимот:
Формулиран
Форма:
5 парчиња
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични производи во категоријата