• Неодамнешно
  • -49 %
Рачно Насликани Апстракт Moutain Цвет Поле Пејзаж Масла На Платно Сценографијата Ѕид Уметност Слика За Дневна Соба Дома Декор

Рачно Насликани Апстракт Moutain Цвет Поле Пејзаж Масла На Платно Сценографијата Ѕид Уметност Слика За Дневна Соба Дома Декор

DEN 1200.00
DEN 2352.00

Количината на стоката
Това е достапна

Рачно Насликани Апстракт Moutain Цвет Поле Пејзаж Масла На Платно Сценографијата Ѕид Уметност Слика За Дневна Соба Дома Декор
Клиенти цел : Прифатено (само нас, можеме да се наслика било која големина и било слики Апликација : Дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, канцеларија, кафуле, хотел, вински бар Техника : Четка / нож, рачно насликани, фотографии или слика за да сликата Бојата и обликот : Еден маслото на платно Promoiton : Бесплатен превозот, за продажба на големо, евтини и убава масла клучни зборови : Уникатен современ апстракт печатени илустрации Етикетата на Производот : Ѕид уметност, дома декор, дома декор, декоративни, ликовната уметност, фотографии Материјал : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на акрилни бои
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Секое парче е обичај прави. Реалната слика може да биде малку поинаков од производот сликата.
Edge : Секоја страна extre Додадете 5cm за Srtetchecd и врамено.Ако сакате повеќе големината повеќе слика,pls контактирајте ме. Framee/Протегала : Без рамка,само платно .Поради скапи превозот цена, пакет вклучуваат само Маслото.Внатрешноста frameand превозот цена е околу$30-$100.
Да ги следите нас, ве молиме 1) додадете ја оваа ставка за да желба листа; 2) ознака нашата продавница; 3) и да се сподели со вашите пријатели.
Превозот информации : Превозот Методи на Цел Износ Очекува работни дена Кина / Сингапур Пост Воздух Mail 15-60 epacket 10-18 ЕМС ≥ 200 10-25 DHL / Федекс / Aramex / UPS-от ≥ 500 5-10 1) express методи понекогаш можеби ќе треба да помогне со царинење прашање. 2) времето за Испорака е само грубо проценето, некои земји може да потрае подолго време.

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
40x50cm, 60x80cm, 70x100cm, 80x120cm, 90x150cm, 100x160cm
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Број На Модел На:
20170416002
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Акрилик
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
qijia
стилот на еден:
рачно изработени
Стил две:
дома слики
Стил три:
маслото платно
Стил на четири:
слика од броеви на платно
Стил пет:
апстракт современите слики
стил осум:
слика calligraphy
стил девет:
слика ѕид уметност
стил десет:
маслени слики од пејзажи

Слични производи во категоријата