• Неодамнешно
  • -30 %
нордиските постер ладно пиво пиење psoter за кафе бар, паб оркестарот Платно Сликарство Без Рамка Ѕид уметнички Слики платно уметност SL-013

нордиските постер ладно пиво пиење psoter за кафе бар, паб оркестарот Платно Сликарство Без Рамка Ѕид уметнички Слики платно

DEN 201.00
DEN 287.52

Количината на стоката
Това е достапна

Известување сакаме пад на превозот . клиент дизајн ; ако сакате капка превозот jsut го испрати е-мејл или да ги преземат пораки во aliexpress. Имаат добар купување;
Материјал : Висок квалитет на платно
Квалитет : А+++ висок квалитет на платно и HD машина за печатење
Се водат и рамка : формулиран сликарство
Услуги на клиентите : само да го испратите на сликата за нас. Пакет : се Тркалаат во цевка
Пад на превозот : Да
1.E-пакет (7-25days)
2.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail( 10-35 дена)
3.Ali Express Стандард за Испорака(10-35 дена)
Size1= 10x20 CMx3 PCS ( 5 x 8 инчи x 3pcs)
Size3= 20x40 CMx3 PCS ( 8x16 инчи x 3pcs)
Size4= 30x60 CMx3 PCS (12 x24 инчи x 3pcs)
Size4= 40x80 CMx3 PCS (16 x32 инчи x 3pcs)
Size5= 50x100 CMx3 PCS (20x40 инчи x 3pcs)
(Ние им даде на секоја страна 5 cm празно место за клиентите да ги красат )

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
ГОЛЕМИНА 1 10x20x3pcs, ГОЛЕМИНА 2 20x40x3pcs, ГОЛЕМИНА 3 30x60x3pcs, ГОЛЕМИНА 4 40x80x3pcs, ГОЛЕМИНА 5 50x100x3pcs
Бренд Име:
BLINGIRD
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Уште живот
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Класични
Рамка:
Yes
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Три-слика Комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Материјал:
платно маслото печатени
Дома Декор:
за дневната соба декорација
Платно Сликарство:
платно печатење
ѕид слики:
слика од броеви
рамка или формулиран:
формулиран сликарство
Висок Квалитет на машина:
HD машина за печатење
стилот на нафта сликарство:
3 Парчиња

Слични производи во категоријата