• Неодамнешно
  • -52 %
Масти Мачка Прекрасна Слика Слика на Цртан филм DIY Слика Од Броеви Современите Деца Ѕид Уметност Акрилна Слика Рачно насликани Деца Подарок

Масти Мачка Прекрасна Слика Слика на Цртан филм DIY Слика Од Броеви Современите Деца Ѕид Уметност Акрилна Слика Рачно насликани

DEN 389.00
DEN 811.20

Количината на стоката
Това е достапна

Масти Мачка Прекрасна Слика Слика на Цртан филм DIY Слика Од Броеви Современите Деца Ѕид Уметност Акрилна Слика Рачно насликани Деца Подарок
Ефект по сликарство :
Како да се Наслика :
Секоја боја кутија има број на неа. Најдете соодветните броеви на платно, тоа сликам.
Можете да наслика сите ист број на едно време, а потоа измијте ја со четка, да почне да се наслика една боја.
Как рисовать :
На каждом цветовом поле есть номер. Найдите соответствующие цифры на ткани, нарисуйте ее.
Вы можете нарисовать все одинаковое число за один раз, Затем вымойте щетки, начните рисовать другой цвет.
Производи информации :
Ако се одлучите : со рамка за слика, ќе испрати висок квалитет DIY дрвена рамка, да се слика како што е подолу :
Если вы покупаете : с каркасной покраской, мы отправим высококачественную деревянную рамку DIY, как показано ниже :
Како да го користите :
Как использовать :
Пакување :
Магацин :


Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
40x50cmx1 без рамка, рамка 40x50cmx1with
Тип:
Масла
Стил:
Пастирски
Форма:
Еден
Рамка:
Yes
Медиум:
Акрилик
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
YKXLLW
Предмети:
Цртан филм
Број На Модел На:
слика со броеви DIY
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Поддршка База:
Платно

Слични производи во категоријата