• Неодамнешно
  • -11 %
еден дел од англиски зборови Благодарение на Аллах Исламот Муслимански печатење на платно за Дневна Соба и Спалната соба Нордиските Стил Оркестарот

еден дел од англиски зборови Благодарение на Аллах Исламот Муслимански печатење на платно за Дневна Соба и Спалната соба Нордиските

DEN 291.00
DEN 326.88

Количината на стоката
Това е достапна


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
Име на производ : печати слика на платно
Материјал : платно
Квалитет : висококвалитетно платно печатење на слика (Без рачно изработени сликарство)
Состојба : Платно само, без рамка, нема носила
Прилагодено : прифатени, било прилагодено слика и големина се добредојдени.
Нашата услуга :
За производите
Нашите производи се направени со ПАМУК платно,adoptipn на HD Микро-спреј технологија.Постојат само слики без рамки
За превозот
По плаќање на вашата нарачка,ние ќе брод цел во рамките на 7days.Купувачот е единствено одговорна за царинење на стоката.Пасош датум се OBLIGARTORY според царинските прописи на државата каде што се превозот да.
За боја
Многу бои на располагање,ако сакате други бои,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
За големина
Ние нудиме многу големината на вашиот избор.Ако сакате да обичај,ве молиме исто така, се чувствуваат слободни да контакт.


Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
20x30cm, 40x50cm, 60x70cm, 70x80cm
Број На Модел На:
030912
Форма:
Посебна
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Бренд Име:
kwokguo
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Писмо
оригиналниот:
No
Обликот:
Плоштад
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Англиски Зборови
Материјал:
Платно
Обликот:
Плоштад
Рамка на режимот:
Формулиран
Форма:
едно парче
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични производи во категоријата