• Неодамнешно
  • -49 %
Евтина Нафта Сликарство Рачно Изработени Маслото Најдобри Повеќе Панел Ѕид Pictuers Дневна Соба Платно Ѕид Уметнички Дела Палета Нож Масло На Платно

Евтина Нафта Сликарство Рачно Изработени Маслото Најдобри Повеќе Панел Ѕид Pictuers Дневна Соба Платно Ѕид Уметнички Дела Палета

DEN 2717.00
DEN 5328.00

Количината на стоката
Това е достапна

Recommanded Слики Слика Информации
Da Fen Маслото Светот Слики Детали Ставка Име Цвет Маслото Материјал Квалитет Платно И Масло Стил Како што покажува Големина
Како што е и секоја друга големина сакате Превозот Бесплатен Превозот во некои земји Рамка Без рамка, но може да се понуди ако бидете прашани Пакување Валани-до ОЕМ Да PS : Ние поддршка прилагодување.
Производот Ги Покажува
Ние поддршка посебни прилагодување
Можете да изберете или да понуди некоја слика што ви се допаѓа како позадина и испрати ми ја вашата животни е слика(или било која друга слика) , а потоа се чека за 10 дена , ќе го видите вашиот симпатична миленичиња слика се менува во уметнички дела .
Нашите Сликарство Материјал
Внимателни Пакување
Во принцип ,ние ги покрие сликарство со polyfoam и потоа се тркалаат тоа со тешко цевка во центарот на копчето , по што ние искриват тоа најмногу со пластика надвор да се задржи во добра состојба.
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Е вашиот Маслото страна се насликани ?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно насликани од страна на нашите професионални уметници.
2,Како да се спакувате вашиот Маслото?
A : Нормално ,ние ги покрие сликарство со polyfoam и потоа се тркалаат тоа со тешко цевка во центарот на копчето , по што ние искриват тоа најмногу со пластика надвор да се задржи во добра состојба.
Повратни информации и Контакт со нас
1 .Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот.
2 .Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа.

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
30x60CMx4P, 35x70CMx4P, 40x80CMx4P, 45x90CMx4P
Стил:
Апстракт
Тип:
Масла
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Број На Модел На:
уметничка слика
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
квалитет:
Висок
боја:
како на сликата покажува
Масло:
Здрава/enviromental/нема мирис
Употреба:
Почеток/hotel/бар/кафе/office/dinning сала итн
Уметници:
Yes
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични производи во категоријата