• Неодамнешно
  • -40 %
верските фигури платно printings класичната ангели маслото отпечатена на платно ѕид уметност декорација слики

верските фигури платно printings класичната ангели маслото отпечатена на платно ѕид уметност декорација слики

DEN 299.00
DEN 497.28

Количината на стоката
Това е достапна

Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката. Ако вашата цел повеќе од 100 нашите ќе ви испрати на парцела од експрес испорака!
2. За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка штета превозот, ова платно печатење на слика е без рамка,но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно. Ако ви треба други големина, ве молиме контактирајте со нас, ние може да обичај било големини за вас. Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе го прават истото за вас.
Бидејќи на мерење проблеми, постои големина грешка во рамките на прифатливо опсег . Понекогаш пакет ќе пристигнат на вашата страна побавно отколку пред поради лошите временски услови или царинење причини,ако се уште не го добиете вашиот пакет, но цел ќе затворени наскоро,ве молиме контактирајте ме за да се прошири на времето од 20 дена или повеќе . Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. Предмети ќе биде предаден за 3-7 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
Детали
1. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе го решат тоа. Ви благодариме!
1. Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме контактирајте ме или напушти ме порака за нова адреса, кога ќе ставање наредби, или ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса. Ние нудиме бесплатен превозот за сите околу светот преку Кина Пост Воздух Пошта,освен НАС(преку epacket).Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина ,ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот. Должина е подолго од 24 инчи, на парцела е премногу долго, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail одби да го прифати, така се повеќе од 24 инчи.
на пример 36 X48inch, 40 X60inch, 48 X72inch ќе испрати express , испрати изразуваат различни во зависност од различните земји.

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
8X12, 12X16, 12X18, 16x20, 16X24, 20x24, 20X30, 24X32, 24x36, 36x48, 40x60, 48x72
Бренд Име:
Оу Li Da Уметност
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Слика Слика
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Класични
Форма:
Станот
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
HD-0358

Слични производи во категоријата