• Неодамнешно
  • -26 %
Cuadros Сликарство Од Страна На Броеви 4 Панел Современите Борбени Авиони Платно Сликарство Борба Против Ѕид Слика Уметност За Дневна Соба Формулиран

Cuadros Сликарство Од Страна На Броеви 4 Панел Современите Борбени Авиони Платно Сликарство Борба Против Ѕид Слика Уметност За

DEN 775.00
DEN 1047.84

Количината на стоката
Това е достапна

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. SFExpress : 7 25days
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Квалитетот оценка
ААА+ Висок квалитет. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. e Packet : 10 да 25days
3.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. EMS : 7 до 10 дена
За Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
(Со нетрпение очекуваме да вашата совети)
Материјал
Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Големина
1#= Големина : 30x60cmx2+30x80cmx2
Превозот
Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Customer Service
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Кина Пост Воздух Mail
2.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики .

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
30X60CMX2 30X80CMX2
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Бренд Име:
famili
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
02040103
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација

Слични производи во категоријата