• Неодамнешно
  • -0 %
Луксузна Домот 3pcs Платно Модерна Ѕидното Сликарство Пурпурна Пинк, Син Цвет Дома Декорација Уметност Наслика Слика На Платно Печатење

Луксузна Домот 3pcs Платно Модерна Ѕидното Сликарство Пурпурна Пинк, Син Цвет Дома Декорација Уметност Наслика Слика На Платно

DEN 954.00
DEN 954.24

Количината на стоката
Това е достапна

Ние се провери квалитетот на фотографијата и да се врати на печатени сликарство порака за потврда преку е-маил, заедно со цена понуда. Ако производот(ите) што е (се) не како да се рекламира или неисправни, ве молиме вратете ни во 7 дена . Ние ќе издаде наплата целосната понуда износ со исклучок на превозот цена по приемот на производот. Ние ќе право било грешки и им даде на вашиот 100% добро одговори.
Убава Платно Отпечатоци Апстрактна Слика Маслото Мерилин Монро Фотографија Отпечатена На Платно 50x100cm Врамени. Одберете giclee платно фотографија, отпечатоци од нашите предвидено од листата, или испратете ни го вашиот сакав фотографии со твоите одредени барања
2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
1) ве Молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
4) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
2) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ве известуваме со испорака на агенцијата и следење на број за вашиот удобен проверка.
ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. 6) Ние не сме одговорни за било даноци и давачки на дестинација. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не сте спремни да чекаат откако на производот(ите) што е (се), се испраќаат надвор за 60 дена, ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата износ. ИЛИ, можете да изберете да имате замена, или да побара disccount без испраќање врати производот. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.По уплатата, тогаш ние започнете со печатење, и организира испорака што е можно поскоро, врз основа на бројот на производи.60 дена безусловна наплата.Ако нешто се направи што не се задоволни или лути,ве молиме cantact usdirectly пред да замине повратни информации,Ние ќе се обидеме потрудиме да slove на проблем додека не се задоволи,
2.

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
35X35CM X 3PCS, 40X40CM X 3PCS, 50X50CM X 3PCS, 60x60CM X 3PCS, 30X80CM X 5PCS, 40X60CM X 3PCS, 50X70CM X 3PCS
боја:
Платно
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Цвет
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Три-слика Комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
Дома декорација
Обликот:
Плоштад
оригиналниот:
No
Декорација:
дом, куќа, канцеларија, хотел, ресторан
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
40x40
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични производи во категоријата