• Неодамнешно
Рачно Насликани Модерна Апстракт Ѕид Уметнички дела Seascape Маслото на Платно рачно изработени Чамци Едрење Дома Декор Висат Слики на Платно

Рачно Насликани Модерна Апстракт Ѕид Уметнички дела Seascape Маслото на Платно рачно изработени Чамци Едрење Дома Декор Висат

DEN 2400.00

Количината на стоката
Това е достапна

Recommanded Слики
Слика Информации
Da Fen Маслото Светот Слики Детали Ставка Име на Пејзаж Маслото Материјал Квалитет Платно И Масло Стил Како што покажува Големина Како што е и секоја друга големина сакате Превозот Бесплатен Превозот во некои земји Рамка Без рамка, но може да се понуди ако бидете прашани Пакување Валани-до ОЕМ Да PS : Ние поддршка прилагодување.
Производот Ги Покажува
Ние поддршка посебни прилагодување
Можете да изберете или да понуди некоја слика што ви се допаѓа како позадина и испрати ми ја вашата животни е слика(или било која друга слика) , а потоа се чека за 10 дена , ќе го видите вашиот симпатична миленичиња слика се менува во уметнички дела .
Нашите Сликарство Материјал
Внимателни Пакување
Во принцип ,ние ги покрие сликарство со polyfoam и потоа се тркалаат тоа со тешко цевка во центарот на копчето , по што ние искриват тоа најмногу со пластика надвор да се задржи во добра состојба.
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Е вашиот Маслото страна се насликани ?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно насликани од страна на нашите професионални уметници.
2,Како да се спакувате вашиот Маслото?
A : Нормално ,ние ги покрие сликарство со polyfoam и потоа се тркалаат тоа со тешко цевка во центарот на копчето , по што ние искриват тоа најмногу со пластика надвор да се задржи во добра состојба.
Повратни информации и Контакт со нас
1 .Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот.
2 .Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа.

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
25x50cmx3p, 30x60cmx3p, 35x70cmx3p, 40x80cmx3p
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Форма:
Три-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Број На Модел На:
Апстракт Змеј Маслени
Медиум:
Масло
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
Huang Уметност
квалитет:
Висок
боја:
како на сликата покажува
Место:
Dafen маслото село, Шенжен, Guangdong
Масло:
Здрава/enviromental/нема мирис
Употреба:
Почеток/hotel/бар/кафе/office/dinning сала итн
Попусти:
се обрне внимание на нашите ажурирани вести
Уметници:
Yes
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
muti големина

Слични производи во категоријата