• Неодамнешно
Топла Продажба Ѕид Уметност на Пинк Цвет Дрво и Риболов Стар Човек Сликата за Модерна Дома Декорација 4 Поставува Платно Слика за Дневна Соба

Топла Продажба Ѕид Уметност на Пинк Цвет Дрво и Риболов Стар Човек Сликата за Модерна Дома Декорација 4 Поставува Платно Слика

DEN 1867.20

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте На Нашата Продавница !!!
Димензии : 30cm*60см*2 + 30cm*80см*2

Клучни карактеристики

Големина (Инчен):
Други
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
OKHOTCN
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични производи во категоријата