• Неодамнешно
  • -5 %
Оригиналниот ЖИРО Внатрешно Тркала Ролери за X6 Лизгање Лизгање Ролери Овошје Тркала, одговараат за 608 имајќи

Оригиналниот ЖИРО Внатрешно Тркала Ролери за X6 Лизгање Лизгање Ролери Овошје Тркала, одговараат за 608 имајќи

DEN 1368.00
DEN 1440.00

Количината на стоката
Това е достапна

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 4. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот временски период, ве молиме контактирајте со нас. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е сноси купувачот. : 4 парчиња тркала; 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНАТА ИСПЛАТА по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Спецификации : Боја : Црвена/Црна/Портокал/Зелена/Жолта/Розова Материјал : Трајни СТП Големина : 80mm/76mm/72mm Ако сакате да се купи уметничко Лизгање Лого, силно препорачуваме да се ILQ-11 подолу. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Карактеристики : Ова ЖИРО воланот е многу издржлив и специјално дизајнирани за Лизгање; X6 Цврстина, за 88 A. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво адреса вашите грижи!
.

Клучни карактеристики

боја:
80mm Портокал, 80mm Розова, 80mm Жолта, 80mm Зелена, 80mm Црвена, 80mm Црна, 76mm Портокал, 76mm Розова, 76mm Жолта, 76mm Зелена, 76mm Црвена, 76mm Црна, 72mm Портокал, 72mm Розова, 72mm Жолта, 72mm Зелена, 72mm Црвена, Црна 72mm
is_customized:
Yes
Тип:
тркала
Бренд Име:
hoomore
Број На Модел На:
Местење На Воланот
Големина:
72mm 76mm 80mm
Дебели:
24mm
Тврдост:
X6
боја:
Жолта Зелена Жолта Црвена Розова Боја Црна

Слични производи во категоријата