• Неодамнешно
  • -20 %
DEEMEI Faux Крзно Худ Животни Капа Уво Клапи Страна Џебови 3in1 Животинско Худ Хет Волк Кадифен Топло Животно Капа со Шамија Ракавици

DEEMEI Faux Крзно Худ Животни Капа Уво Клапи Страна Џебови 3in1 Животинско Худ Хет Волк Кадифен Топло Животно Капа со Шамија

DEN 871.00
DEN 1089.12

Количината на стоката
Това е достапна


Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Клучни карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Број На Модел На:
681-682-684
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
DEEMEI
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Стил:
Новина
Материјал:
Faux Крзно

Слични производи во категоријата