• Неодамнешно
  • -5 %
300pcs/многу Канцеларија Десктоп Пластични Кутии за Складирање Шминка Организатор Складирање Кутија Дневна Соба Организатор Сад

300pcs/многу Канцеларија Десктоп Пластични Кутии за Складирање Шминка Организатор Складирање Кутија Дневна Соба Организатор Сад

DEN 13133.00
DEN 13824.00

Количината на стоката
Това е достапна


Функција : 100% сосема нов и висок квалитет. Производот Категорија : Складирање кутија е Применливо Пол : Жените Материјал : ПП Бои : Розова,Сина,Зелена,Беж Големина : 15*11*7cm Одлична за екранот на вашиот дом во салон за Голема или професионална jeweler или лични колектори Пакет Содржина : 300 Pcs Складирање кутија
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки како и брзо, како possibl

Клучни карактеристики

боја:
Зелена, Сина, Розова, Беж, се Меша бои
Големина:
15cmx11cmx7cm
Тип:
Складирање Кошеви
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Пластични Тип:
PP
Употреба:
Neatening/Складирање
Број На Модел На:
LZ1063
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични

Слични производи во категоријата