• Неодамнешно
300Pcs/многу Злато / Јасно Пластика Zip Заклучување Пакување Торба Reclosable Патент Висат Дупка Мало Пакување Поли Торбичка Накит Занаети

300Pcs/многу Злато / Јасно Пластика Zip Заклучување Пакување Торба Reclosable Патент Висат Дупка Мало Пакување Поли Торбичка

DEN 1056.00

Количината на стоката
Това е достапна


Детали за производот Материјал : Пластични Боја : Една страна е јасно, на другата страна е злато (внатрешно) + сребро (надворешно) Тема : Zip Заклучување, Висат Дупка, Солза Рецка Користите : · Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн Големина: 7.5x12cm(3.0"x4.7") -8x13cm(3.1"х5.1") -9x16cm(3.5"x6.3") -10x18cm(3.9"x7.1") -10.5x15cm(4.1"х5.9") -12x20cm(4.7"x7.9") -14x20cm(5.5"x7.9") -16x24cm(6.3"x9.4") -18x26cm(7.1"x10.2") -22x29cm(8.7"x11.4")
Производ Екранот
Попуст : 1. 10% попуст попуст ако купуваат 3 или многу повеќе!! 2. Ако вашата нарачка до $80 , Слободни Брза Испорака !!! Вклучени повеќето земји Европа, Северна Америка, Југоисточна Азија земји и некои Блискиот Исток земји. Ако се уште се збунети дали вашата земја беше вклучен, ве Молиме порака нас, ние ќе ви одговори во времето. Ние обично ќе го испрати преку DHL, EMS, DPEX, Fedex и Aramex итн. Тоа обично трае за 4-7 дена за да стигнат до овие земји. Превозот : 1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување. 2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Се враќа : 1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања. 2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци. 3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени. 4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Клучни карактеристики

боја:
75x120mm, 8x13cm, 9x16cm, 10x18cm, 105x150mm, 12x20cm, 14x20cm, 16x24cm, 18x26cm, 22x29cm
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Применливи Простор:
Кујна
Капацитет:
80ml
Број На Модел На:
10 големини
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
PABCK
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Дебелина:
8 жица
Производот:
складирање торба
Спецификација:
300Pcs/Lot

Слични производи во категоријата