• Неодамнешно
100pcs 9x14+3cm (3.5х5.5) 280micron Застане Kraft Хартија Матирано Прозорец Ziplock Торба Хартија Партија/Божиќ/Свадба Подарок Торба

100pcs 9x14+3cm (3.5х5.5) 280micron Застане Kraft Хартија Матирано Прозорец Ziplock Торба Хартија Партија/Божиќ/Свадба Подарок

DEN 895.68

Количината на стоката
Това е достапна


Торба Стил Kraft Хартија Матирано Прозорец За Складирање Торба
Материјал
Kraft хартија + ЈП пломба
Дебелина 280micron (Двојно лице)
Предности На Кислород Отпор, Маснотии Доказ, Влага Доказ, Висока Бариера, Храна Одделение
Примена
Широко се користи во Закуски, Колачиња, Ореви, Овошје, Замрзната храна, Чај, Кафе и грав
/прав, Бања Соли, Пет третира, Медицина итн
Карактеристики Со Ре' запечатува zip заклучување опции, лесно да се отвораат и затвораат.
Екстракција е на мртов агол, заштита на запечатување сексот е многу силна, течење-доказ
квалитетот.
Со Хуманизирано дизајн на солза рецки на страни, што го прави кинење на пошта
многу погодно со двете двете страни.
Торба Големина
9x14+3cm; (3.5 инчен * 5.5 inch); Употребливи големина : 7.5x11.5+3cm
Кориснички
Логото
Логото > 2 бои, MOQ е 10,000 компјутери
Логото Датотека Производство треба .ai/.cdr/.псд/.pdf формати

Клучни карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Класификација:
Сет
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање,Порибено
Употреба:
Храна
Шема:
Три-димензионални Тип
Производот:
Kraft хартија складирање торба
Материјал:
Kraft Хартија+Фолија Пломба
Материјал:
Kraft Хартија+ЈП Пломба
боја:
Kraft хартија во боја
Површината Ракување:
Gravure Печатење
торба стил:
Kraft Хартија Матирано Прозорец Ziplock Торба
Функција:
Храна Одделение, Кислород Отпор, Greaseproof, Влага-доказ
Примена:
Закуски, Колачиња, Ореви, Овошје, Чај, Кафе, Медицина
Дебелина:
280micron (Двојно лице)
прилагодено лого:
Прифатена
Запечатување стил:
Авто-запечатени Ziplock

Слични производи во категоријата