• Неодамнешно
  • -21 %
Водоотпорен Патување Складирање Торби За Облека Организатор Торбичка Преносни Куфер Погоден Асистент

Водоотпорен Патување Складирање Торби За Облека Организатор Торбичка Преносни Куфер Погоден Асистент

DEN 267.00
DEN 337.92

Количината на стоката
Това е достапна

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!! ^-^ 100% исто како слика. 100% добри услуги на клиентите. 100% врвен квалитет на уверување. Тема : Чување на Материјал : Висок квалитет на Оксфорд ткаенина + мрежа Боја : Темно Сина/ Сива/ Осветлување т Сино / Red / Роуз Црвена/ Зелена/ Розова/ W atermelon Црвено Повод : Патување / Home Тип : Еко-Пријателски Големина : Големи складирање торба 32 * 23 CM / 12.6 * 9.06 Медиум за складирање торба 27 * 19.5 CM / 10.63 * 7.68 Мали складирање торба 17 * 13 CM / 6.69 * 5.12 висок нето-торба : 40 * 30 * 12 cm / 15.74 * 11.81 * 4.71 Медиум нето торба : 30 * 28 * 12 cm / 12.2 * 11.02 * 4.71 Мал нето торба : 30 * 21 * 12 cm / 11.81 * 8.27 * 4.71
Забелешка : Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.
Pls проверка на одредена Должина и Градите! Ви благодариме.1 инч =2.54 см.
Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика.

Клучни карактеристики

Големина:
M
Тип:
Складирање Кеси
Број На Модел На:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Патување
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
Гардероба
Класификација:
Сет
Капацитет:
100ml
Шема:
Три-димензионални Тип
Дебелина:
8 жица
Бренд Име:
BUBM
Материјал:
Oxford
Спецификација:
32x23cm
Производот:
Облека

Слични производи во категоријата