• Неодамнешно
  • -30 %
Comwarm 6PCS Патувањето Организаторот Водоотпорен Полиестер ПВЦ Облека, Козметички Складирање Кеси Поставите Виткање Divider Кутија За Домашна Канцеларија

Comwarm 6PCS Патувањето Организаторот Водоотпорен Полиестер ПВЦ Облека, Козметички Складирање Кеси Поставите Виткање Divider

DEN 816.00
DEN 1164.96

Количината на стоката
Това е достапна

Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради undeliverable погрешна адреса. Јас ќе бидам прифатена. (Ве молиме им овозможи мало отстапување во однос на боја или големина, ви благодариме за разбирањето!)
Производот Се Покаже
Ако сте ги добиле вашите задоволни објект, не ми даде 100% совршен 5 ѕвезди резултати за нашите производи и услуги. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и поштенски код внимателно пред да плаќаат. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. 28*20*12cm
5.
Добредојдовте на Нашиот Магазин
Comwarm 6 PCS Патувањето Организаторот Водоотпорен Полиестер ПВЦ Облека, Козметички Складирање Кеси Поставите Виткање Divider Кутија За Домашна Канцеларија
Опис На Производот(Пакет Се Вклучени) :
Материјал : Полиестер,PVC,Не-Плетени Ткаенини
Големина на : 1. Овие надоместоци не се дополнителни превозот обвиненија. Ви благодариме! Верувам дека добрата комуникација може да ги реши сите проблеми и ни донесе добра пријателство. Ако сте примиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Ние не се дозволи наплата или размени, бидејќи од вас промена на умот. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка . Pls проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. 32*23*12cm
4. Ако сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Царинските такси, нормално, обвинет од страна на превозот компанија или наплатените кога ќе ги собереш на објектот до.

Клучни карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Класификација:
Сет
Употреба:
Патување
Број На Модел На:
патувањето организаторот organizador де maquillaje козметички организатор торба пати
Применливи Простор:
Гардероба
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Материјал:
Водоотпорен ПВЦ
Форма:
Три-димензионални Тип
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
comwarm
Шема:
Три-димензионални Тип
Дебелина:
6 жица
Производот:
Облека, Козметички
Спецификација:
42*32*12cm,34*28*12cm,32*23*12cm,28*200*12cm,36*27cm,27*16cm
Капацитет:
6Pcs

Слични производи во категоријата