• Неодамнешно
  • -20 %
Нов Круг Градник долна облека Патувањето Организаторот Торба Гардероба Случај Шминка Козметички Торба Преносни Багаж Складирање Торба за Жените Градник

Нов Круг Градник долна облека Патувањето Организаторот Торба Гардероба Случај Шминка Козметички Торба Преносни Багаж Складирање

DEN 188.00
DEN 235.20

Количината на стоката
Това е достапна


Услови : 100% нови, високо квалитетни
Материјали : Најлон
Големина : како што е прикажано
Облик : тркалезна
Големина на (приближно) : 33x 19cm
Боја : розова, зелена, црна : бела : шарени
Answer : ___________________________ Note : не чувајте влажна облека
Лесен за употреба, мала тежина
Забелешка : Поради рачни мерења, димензии може да се разликува малку; бои може да се разликува поради многу фактори, и ние се обидуваме да биде што е можно поблиску до боја. Ако навистина ви е грижа, не купи Ние не прифаќаме никакви поплаки или бои
1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.
и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.
2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост
ВОЗДУХОТ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот.Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка.
3.Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка.кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .ние
се подготвени да ви даде подарок или некои попуст.
4.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,
тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне w

Клучни карактеристики

Големина:
M
Бренд Име:
JXSLTC
Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Полиестер
Употреба:
Патување
Применливи Простор:
Гардероба
Дебелина:
6 жица
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање
Број На Модел На:
x1
Спецификација:
60*40*30cm
Обликот:
Круг
Капацитет:
50МЛ
Тип:
Складирање Кеси
Производот:
градник за складирање кутија
Објектот:
патување складирање торба.
Тип На Објект:
Складирање перниче за патување
Стил:
складирање за Шамија. Градник. Долна облека. Чорапи
produto:
куфер пакување кеси

Слични производи во категоријата