• Неодамнешно
8x12cm (3.25x4.75in) 100pcs Проѕирен Само Печат Водоотпорен ESD Анти-Статички Оклопна Пластични Zip Заклучување Пакување Торба

8x12cm (3.25x4.75in) 100pcs Проѕирен Само Печат Водоотпорен ESD Анти-Статички Оклопна Пластични Zip Заклучување Пакување Торба

DEN 604.32

Количината на стоката
Това е достапна


Водоотпорен ESD Анти-Статички Оклопна zip заклучување Пакување Торба 8x12cm
Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : APET / Комплексот CPP
Големина : Надворешниот Големина : 8x12cm (3.25x4.75in) Ширина X Должина
Внатрешна Големина : 7x10cm (2.75x4 во)
Дебелина : 3 MIL (8 C)
Стил : Три-страна печат &Врвот патент клип & рамен дното
Спецификации :
1. Површината на корозија е 108-1010Ω;
2. имајте компоненти чувствителни на статички далеку од потенцијалот статични опасност за најголем степен
3. Проѕирен, па стоката внатре можат да бидат лесно препознаени од надвор;
5. Нејзината посебна структура може да се создаде индуктивен покритие за одделни стоки внатре од статички поле.
** Големина може да се разликува од околу 2-5мм.
** Боја на производ во рака, може да се разликуваат од сликите поради мало производство разлика и monitor settings.
**Ако би сакале да се купат на големо, ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express пораки!

Клучни карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
213
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
VoluPack
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Дебелина:
8 жица
Пластични Тип:
Анти-Статички Mylar
Спецификација:
8x12cm
Капацитет:
Зависи Од Големината
Производот:
Анти-Статички Пакет Торба
Употреба:
Мобилен Телефон Додатоци
Бои(Напред/Внатре/Назад):
Проѕирен/Проѕирен/Проѕирен
Обичај Цел:
прифатете

Слични производи во категоријата