• Неодамнешно
  • -48 %
Платно Чевли За Жени Женски Дневна Појас Црвени Усни Страна Патент Дише Жените Чевли Мала Тежина Рамни Чевли Скејтбординг

Платно Чевли За Жени Женски Дневна Појас Црвени Усни Страна Патент Дише Жените Чевли Мала Тежина Рамни Чевли Скејтбординг

DEN 971.00
DEN 1866.72

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Чевли Големина:
9, 8, 4, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Скејтбординг Чевли
Пол:
Жените
Бренд Име:
ruimo
Функција:
Поддршка,Светлина Weight,Thermal,Waterproof,Breathable,Shock-Absorbant,Hard-Wearing,Anti-Slippery,Encapsulated,Light,Balanced
Горниот Материјал:
Платно
Датум На Издавање:
Winter2017
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Ниво На Пракса:
Напредни
Затворање Тип:
Чипка-Up
Применливи место:
Хард Суд
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Гума
Стил:
Слободно време
Outsole Материјал:
Гума

Слични производи во категоријата