• Неодамнешно
USB 1D бар-код Скенер за продавница или Супермаркет

USB 1D бар-код Скенер за продавница или Супермаркет

DEN 2352.00

Количината на стоката
Това е достапна


USB 1 D бар-код Скенер за продавница или Супермаркет
Главната Спецификација за USB 1 D/2 D/QR бар-код Скенер Плаќање кутија:
Пакување Листа за Bluetooth Безжична QR бар-код Скенер плаќање кутија × USB Кабел × прирачник за Корисникот × 1
Гаранција : 12 месеци × 1
Рок На Плаќање : T/T,Western Union,Paypal
Испорака Начин : Со воздух или други изразуваат(како на пример, DHL,Fedex,UPS-от,EMS и така натаму)
Време на испорака : За мали цел,стоки ќе бидат испратени во рок од 3~5 работни дена по добивме вашата исплата, за голема цел,треба да се потврди според точно купување количина
Главната Апликацијата за Bluetooth Безжична QR бар-код Скенер


Клучни карактеристики

Длабочина На Боја:
32 Бита
Скенирање Широчината:
A4
Брзина На Скенирање:
100 скенира/втор
Скенирање Тип На Елемент:
CMOS
Тип На Производ:
Бар-Код Скенер
Скенирање Извор На Светлина:
LED
Интерфејс Тип:
USB
Тип:
Бар-Код Скенер
Бренд Име:
LASAET
Новина:
Нови
Број На Модел На:
LS-50
Оптичка Резолуција:
5Mil
Име на производ:
USB 2D бар-код скенер плаќање кутија
Скенирање Метод:
COMS Слика
Скенирање на чекање:
Прирачник За Оперативни
Декодирање Способност:
1d и 2d/qr кодот
Димензии:
95mm(L)*75mm(W)*63mm(H)
Тежина:
162g
Резолуција на односот на:
30 милиони пиксели
Минимална Разлика :
над 30%
2D кодот:
2D PDF417 QR Ацтеките DataMatrix Maxicode
Податоци Интерфејс Порта:
USB кабел

Слични производи во категоријата