• Неодамнешно
13.3 инчен Voyo Vbook V3 Про Таблет КОМПЈУТЕР Intel Appllo Езеро N3450 OS Windows10

13.3 инчен Voyo Vbook V3 Про Таблет КОМПЈУТЕР Intel Appllo Езеро N3450 OS Windows10

DEN 13920.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ова значи дека датотеките и папките што се одржа часа за да се префрлувате само да минути и може да се движи целата албуми на и од вашиот КОМПЈУТЕР во само неколку секунди, заштеда на време и правење на вашиот медиуми многу повеќе преносни.11 b/g/n
Ethernet
Поддршка
Bluetooth
Факултативна
3 G
Поддршка надворешен 3 G USB dongle
Интерфејси
SD
Поддршка за SD картичка ( Max 32 G )
Мини USB
USB OTG
USB Домаќин x 3
USB Домаќин 2.5 mm стерео приклучок за слушалки излез
Мултимедијални
Видео
MPEG-1,MPEG-2,MPEG-4,Н.3 инчен капацитивни екран на допир
Резолуција
1920*1080 FULL HD
Контрастот
800 : 1
Осветленоста
350cdm2
Екран скала
16 : 9
Мрежа
Wi Fi
802.

Клучни карактеристики

Број На Модел На Процесор:
RK3288
Капацитетот На Меморијата:
4GB
Број На Модел На:
ZR133
Пристаниште:
USB, mini-usb, DC Порта,SD, RJ-45
Процесор Серија:
Intel Atom
Тип:
Сите-Во-Едно
Бренд Име:
ZUCZUG
Хард Диск Капацитет:
4G
ПРОЦЕСОРОТ:
RK3188
Резолуција:
1920*1080
Факултативна функција:
Камера,екран осетлив на допир,WIFI,Bluetooth
СИСТЕМ:
Андроид 4.4.2 или Андроид 5.1.1
linterface:
SD,USB OTG,DC ВЛЕЗ, mini-usb,DC моќност/HD МИ Достапни
Екран скала:
16
боја:
црна , бела
ИНСТАЛАЦИЈА:
Носителот , Стои
Контраст:
1000
Сертификат:
ИЗВЕСТУВАЊЕ ОД FCC/ CE /CCC /ROHS

Слични производи во категоријата