• Неодамнешно
За исполнување на соба, резервација на системот 14 инчен екран на допир за андроид

За исполнување на соба, резервација на системот 14 инчен екран на допир за андроид

DEN 14400.00

Количината на стоката
Това е достапна

0
RJ-45
Мрежен интерфејс
DC
DC влез
Слушалки
3.11 b/g/n
Ethernet
Поддршка
Bluetooth
Факултативна
3 G
Поддршка надворешен 3 G USB dongle
Интерфејс
SD
Поддршка за SD картичка ( Max 32 G )
Мини USB
USB OTG
USB Домаќин x 2
USB Домаќин 2. Ова значи дека датотеките и папките што се одржа часа за да се префрлувате само да минути и може да се движи целата албуми на и од вашиот КОМПЈУТЕР во само неколку секунди, заштеда на време и правење на вашиот медиуми многу повеќе преносни.0 портови.
Играње на популарниот android игри
Можете да го користите како една спална соба во ЖИВО
Сите-во-едно десктоп за комерцијална употреба
Сите-во-едно десктоп за насловна автоматизација
За контрола на вашиот дом, вашиот друг уред
ГЛАСАЧКО место, треба да даунлоадирате компатибилен домашен автоматизација апликации
од google play продавница
Димензија :
Казнети се инсталира
VESA Планината : 100mmx100mm или 75mmx75mm Поддршка за персоналните инсталација
Тест&производство :
Апликации
.1
Екранот
Екранот
14 инчен екран на допир
Резолуција
1920*1080 FULL HD
Контрастот
1000 : 1
Осветленоста
350cdm2
Екранот
16 : 9
Мрежа
Wi Fi
802. Исто така можете да се поврзете преку Wi-Fi 802.5 mm стерео приклучок за слушалки излез
Мултимедијални
Видео
MPEG-1,MPEG-2,MPEG-4,Н.
Секогаш бидете поврзани
Овој андроид сите-во-едно десктоп компјутер доаѓа со 2 мега пред камера, така што ќе може да skype видео разговор со вашето семејство и вашите пријатели.0 за Побрзи Конекции
Со поврзување на овој андроид сите-во-едно десктоп компјутер со компатибилен USB 3.0 и три USB 2.4/Андроид 5. Оваа сите-во-едно десктоп компјутер доаѓа со еден USB 3.11 b/g/n или RJ45 надворешни lan порта.

Клучни карактеристики

Број На Модел На Процесор:
RK3288
Капацитетот На Меморијата:
4GB
Пристаниште:
USB, mini-usb, DC Порта,SD, RJ-45
Процесор Серија:
Intel Atom
Тип:
Сите-Во-Едно
Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
ZR140
Хард Диск Капацитет:
4G
ПРОЦЕСОРОТ:
RK3188
Резолуција:
1920*1080
Факултативна функција:
Камера,екран осетлив на допир,WIFI,Bluetooth
СИСТЕМ:
Андроид 4.4.2 или Андроид 5.1.1
linterface:
SD,USB OTG,DC ВЛЕЗ, mini-usb,DC моќност/HD МИ Достапни
Екран скала:
16
боја:
црна , бела
ИНСТАЛАЦИЈА:
Носителот , Стои
Контраст:
1000
Сертификат:
ИЗВЕСТУВАЊЕ ОД FCC/ CE /CCC /ROHS

Слични производи во категоријата