• Неодамнешно
15.6 инчен android таблет компјутер

15.6 инчен android таблет компјутер

DEN 15600.00

Количината на стоката
Това е достапна

0
RJ-45
Мрежен интерфејс
DC
DC влез
Слушалки
3.4 или Андроид 5.

Клучни карактеристики

Број На Модел На Процесор:
RK3288
Капацитетот На Меморијата:
4GB
Пристаниште:
USB, mini-usb, DC Порта,SD, RJ-45
Процесор Серија:
Intel Atom
Тип:
Сите-Во-Едно
Број На Модел На:
ZR156
Бренд Име:
ZUCZUG
Хард Диск Капацитет:
4G
ПРОЦЕСОРОТ:
RK3188
Резолуција:
1920*1080
Факултативна функција:
Камера,екран осетлив на допир,WIFI,Bluetooth
СИСТЕМ:
Андроид 4.4.2 или Андроид 5.1.1
linterface:
SD,USB OTG,DC ВЛЕЗ, mini-usb,DC моќност/HD МИ Достапни
Екран скала:
16
боја:
црна , бела
ИНСТАЛАЦИЈА:
Носителот , Стои
Контраст:
1000
Сертификат:
ИЗВЕСТУВАЊЕ ОД FCC/ CE /CCC /ROHS

Слични производи во категоријата