• Неодамнешно
15.6 инчен Android таблет компјутер со камера

15.6 инчен Android таблет компјутер со камера

DEN 15600.00

Количината на стоката
Това е достапна

6 GHz
RAM/ROM
1 GB/8 GB(16 GB/32 GB опционално)
Систем
Андроид 4.0 за Побрзи Конекции
Со поврзување на овој андроид сите-во-едно десктоп компјутер со компатибилен USB 3.
Слика
jpeg, jpg
Други
функции
Безжичен глушец
Поддршка
Безжична тастатура
Поддршка
Зборува
3 Wx2 ( Стандард ), 5 Wx2 ( Изборен )
Камерата
2 MP
OSD Language
Мулти јазик OSD операција
Софтверска поддршка
QQ/Facebook/мапа/e-mail/игри и така натаму
USB 3.11 b/g/n
Ethernet
Поддршка
Bluetooth
Факултативна
3 G
Поддршка надворешен 3 G USB dongle
Интерфејс
SD
Поддршка за SD картичка ( Max 32 G )
Мини USB
USB OTG
USB Домаќин x 3
USB Домаќин 2.
Спецификација :
Систем
Модел
ПРОЦЕСОРОТ
RK3188 quad-core 1.0
RJ-45
Мрежен интерфејс
DC
DC влез
Слушалки
3. Исто така можете да се поврзете преку Wi-Fi 802.1
Екранот
Екранот
15.0 и три USB 2. 264,VC1,RV итн
Аудио
MP3/WMA/AAC, итн. Оваа сите-во-едно десктоп компјутер доаѓа со еден USB 3.
Секогаш бидете поврзани
Овој андроид сите-во-едно десктоп компјутер доаѓа со 2 мега пред камера, така што ќе може да skype видео разговор со вашето семејство и вашите пријатели.0 портови.0 може да понуди до 10 пати побрз трансфер стапки од стандардниот USB 2.4 или Андроид 5.6 инчен IPS екран на допир
Резолуција
1920*1080 FULL HD
Контрастот
1000
Осветленоста
350cdm2
Екран скала
16 : 9
Мрежа
Wi Fi
802.5 mm стерео приклучок за слушалки излез
Мултимедијални
Видео
MPEG-1,MPEG-2,MPEG-4,Н.
Играње на популарниот android игри
Можете да го користите како една спална соба во ЖИВО
Сите-во-едно десктоп за комерцијална употреба
Сите-во-едно десктоп за насловна автоматизација
За контрола на вашиот дом, вашиот друг уред
ГЛАСАЧКО место, треба да даунлоадирате компатибилен домашен автоматизација апликации
од google play продавница
Димензија :
Казнети се инсталира
VESA Планината : 100mmx100mm или 75mmx75mm Поддршка за персоналните инсталација
Тест&производство :
Апликации
.11 b/g/n или RJ45 надворешни lan порта.

Клучни карактеристики

Број На Модел На Процесор:
RK3288
Капацитетот На Меморијата:
4GB
Пристаниште:
USB, mini-usb, DC Порта,SD, RJ-45
Процесор Серија:
Intel Atom
Тип:
Сите-Во-Едно
Број На Модел На:
ZR156
Бренд Име:
ZUCZUG
Хард Диск Капацитет:
4G
ПРОЦЕСОРОТ:
RK3188
Резолуција:
1920*1080
Факултативна функција:
Камера,екран осетлив на допир,WIFI,Bluetooth
СИСТЕМ:
Андроид 4.4.2 или Андроид 5.1.1
linterface:
SD,USB OTG,DC ВЛЕЗ, mini-usb,DC моќност/HD МИ Достапни
Екран скала:
16
боја:
црна , бела
ИНСТАЛАЦИЈА:
Носителот , Стои
Контраст:
1000
Сертификат:
ИЗВЕСТУВАЊЕ ОД FCC/ CE /CCC /ROHS

Слични производи во категоријата