• Неодамнешно
15.6 инчен кина големо таблет компјутер производителот ѕид монтирани екран на допир

15.6 инчен кина големо таблет компјутер производителот ѕид монтирани екран на допир

DEN 15600.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ова значи дека датотеките и папките што се одржа часа за да се префрлувате само да минути и може да се движи целата албуми на и од вашиот КОМПЈУТЕР во само неколку секунди, заштеда на време и правење на вашиот медиуми многу повеќе преносни.6 инчен IPS екран на допир
Резолуција
1920*1080 FULL HD
Контрастот
1000
Осветленоста
350cdm2
Екран скала
16 : 9
Мрежа
Wi Fi
802.0 портови.
Секогаш бидете поврзани
Овој андроид сите-во-едно десктоп компјутер доаѓа со 2 мега пред камера, така што ќе може да skype видео разговор со вашето семејство и вашите пријатели.11 b/g/n или RJ45 надворешни lan порта.0 уред, како надворешен диск, 3.1
Екранот
Екранот
15.
Спецификација :
Систем
Модел
ПРОЦЕСОРОТ
RK3188 quad-core 1.
Слика
jpeg, jpg
Други
функции
Безжичен глушец
Поддршка
Безжична тастатура
Поддршка
Зборува
3 Wx2 ( Стандард ), 5 Wx2 ( Изборен )
Камерата
2 MP
OSD Language
Мулти јазик OSD операција
Софтверска поддршка
QQ/Facebook/мапа/e-mail/игри и така натаму
USB 3. Исто така можете да се поврзете преку Wi-Fi 802.6 GHz
RAM/ROM
1 GB/8 GB(16 GB/32 GB опционално)
Систем
Андроид 4.0 и три USB 2. 264,VC1,RV итн
Аудио
MP3/WMA/AAC, итн.5 mm стерео приклучок за слушалки излез
Мултимедијални
Видео
MPEG-1,MPEG-2,MPEG-4,Н.

Клучни карактеристики

Број На Модел На Процесор:
RK3288
Капацитетот На Меморијата:
4GB
Пристаниште:
USB, mini-usb, DC Порта,SD, RJ-45
Процесор Серија:
Intel Atom
Тип:
Сите-Во-Едно
Број На Модел На:
ZR156
Бренд Име:
ZUCZUG
Хард Диск Капацитет:
4G
ПРОЦЕСОРОТ:
RK3188
Резолуција:
1920*1080
Факултативна функција:
Камера,екран осетлив на допир,WIFI,Bluetooth
СИСТЕМ:
Андроид 4.4.2 или Андроид 5.1.1
linterface:
SD,USB OTG,DC ВЛЕЗ, mini-usb,DC моќност/HD МИ Достапни
Екран скала:
16
боја:
црна , бела
ИНСТАЛАЦИЈА:
Носителот , Стои
Контраст:
1000
Сертификат:
ИЗВЕСТУВАЊЕ ОД FCC/ CE /CCC /ROHS

Слични производи во категоријата