• Неодамнешно
  • -8 %
Системи за видео надзор Микрофон Аудио Изградена-во Кутија Исклучително Чувствителни Микрофон Аудио Кабел 6-14 V DC Моќност За видео надзор Безбедносна Камера DVR Сист

Системи за видео надзор Микрофон Аудио Изградена-во Кутија Исклучително Чувствителни Микрофон Аудио Кабел 6-14 V DC Моќност За

DEN 113.00
DEN 122.40

Количината на стоката
Това е достапна


Исклучително Чувствителни Аудио Микрофон Вграден-во Кутија Микрофон Аудио Кабел 6-14 V DC Моќност За видео надзор за Безбедност DVR HD Мини Камера Системи
Product Overview : Еден додаток на мини аудио кутија за сите Камера која треба аудио функција Високо Чувствителни микрофон и 12 V моќност регулаторот изградена-во кутија Plug & Play Исклучително Чувствителни Одлична за Безбедност Следење на Високото S/N Сооднос Опсег : 10-150 Квадратни метри Чувствителност : 200m A/ubar Работат на струјата : 5m A-60m A Работа Напон : 6-14 V Фреквенција : 100-10000 HZ Max излезен Напон : 2-5 V-upp Пакувањето се вклучени : Забелешка : без адаптер е вклучен 1× Мини видео надзор Аудио Микрофон Микрофон За Безбедносна Камера DVRs треба секој стил CCTV ЛЕЌА, ве молиме контактирајте ме.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
HSmartcam
Број На Модел На:
МИКРОФОН-6

Слични производи во категоријата