• Неодамнешно
  • -21 %
RS485 3D Џојстик Тастатура PELCO протокол контролер за видео надзор аналоген PTZ AHD PTZ и HD SDI PTZ камера

RS485 3D Џојстик Тастатура PELCO протокол контролер за видео надзор аналоген PTZ AHD PTZ и HD SDI PTZ камера

DEN 4088.00
DEN 5174.40

Количината на стоката
Това е достапна


RS485 3 D Џојстик Тастатура PELCO протокол контролер за видео надзор аналоген PTZ AHD PTZ и HD SDI PTZ камера
Спецификација : Векторски Производ Тастатура Напојување DC12 V+10%/50 HZ 500m A Оперативни Температура -20 степен- +55 степен Оперативни Влажност ≤90% Не Кондензирање Комуникација RS-485 Интерфејс 4 PIN Линија Притискање Терминали Baud Rate 1200bps, 2400bps, 4800bps, 9600bps, 19200bps Комуникација Protocal PELCO-D, PELCO-P,SAMSUNG, YAAN, SAE Комуникација помеѓу режимите на Камера и Тастатура за Една точка до повеќе точки Half-duplex Џојстик Вектор променлива брзина на џојстик Дисплеј LCD Комуникација на Далечина 1.2 километри Контрола Камера Количество 128 OSD Мени англиски Димензија 220x130x10(mm)

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
AK1007
Бренд Име:
Aokwevision
Производот:
3D Џојстик
комуникација:
RS485
Комуникација Protocal:
PELCO-D PELCO-P
Екранот:
LCD
Комуникацијата на далечина:
1.2 км
Контрола На Камерата Количина:
128
OSD мени:
Yes

Слични производи во категоријата