• Неодамнешно
  • -23 %
StrongBeauty женска перика Обурн Слоевит Медиум Кадрава Фризури За Густа Коса Синтетички Целосна Перики

StrongBeauty женска перика Обурн Слоевит Медиум Кадрава Фризури За Густа Коса Синтетички Целосна Перики

DEN 834.00
DEN 1082.88

Количината на стоката
Това е достапна


Женска перика Обурн Слоевит Медиум Кадрава Фризури За Густа Коса Синтетички Целосна Перики
1. Се чувствува многу како човечки косата и скалпот, точно-на-животот во секој детал
2.удобно за секојдневно носење; Нема штета за вашата коса
3.Внатрешниот дизајн е прилагодлив, па вие сте во можност да се прилагоди на големината за идеално се вклопуваат;куките во внатрешноста на перика се целосно прилагодливи за да ги собере сите големини
4. Лесно да се мијат и се грижи
5.Состојба : Нова со ознаки
Перика Грижа Настава 1 - 6 Чекор
1. Измијте го во ладна или топла вода
2. Додадете цртичка на Шампонот и нежно измијте
3. Исплакнете throughly во ладна вода
4. Не четка кога влажни овозможи перика да капе сува
5. Четка перика во саканиот стил по тоа е целосно сува
Кадрици ќе се држат назад во позиција кога hairpiece е целосно сува
6.Чешел или четка со производи направени за синтетички
pls забелешка :
Можеби бојата е малку поинаква од слики, бидејќи на светлината ефект и многу други фактори, како различни компјутер итн

Клучни карактеристики

Протегала должина:
14inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Текстура:
Кадрава
Може Да Се Permed:
Yes
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики
густина:
130%
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Kanekalon
Перики Должина:
Медиум
Бренд Име:
StrongBeauty
Број На Модел На:
2808#99J-16

Слични производи во категоријата