• Неодамнешно
  • -45 %
AliLeader Poducts 26 Долго Свилен Права На Афро Перика Ombre Руса Зелени Бургундија Сребро Синтетички Перика За Жени

AliLeader Poducts 26 Долго Свилен Права На Афро Перика Ombre Руса Зелени Бургундија Сребро Синтетички Перика За Жени

DEN 649.00
DEN 1180.80

Количината на стоката
Това е достапна


Ali Leader Poducts 26" Долго Свилен Права На Афро Перика Ombre Руса Зелени Бургундија Сребро Синтетички Перика За Жени

Клучни карактеристики

Протегала должина:
26inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Бренд Име:
AliLeader
База Материјал:
Швајцарскиот Чипка
Перики Должина:
Долго
Може Да Се Permed:
No
Боја на Чипка:
темно кафеава боја
капа големина:
Просечната Големина
Текстура:
Свилен Права
Материјал Одделение:
Kanekalon
густина:
150%
Број На Модел На:
26 долга права синтетички перика/YYJ

Слични производи во категоријата