• Неодамнешно
сјајот парчиња ГОЛЕМ стил синтетички кожа ткаенина ПВЦ faux кожа текстилни ткаенини 11 боја за торба декоративна ткаенина и кожа

сјајот парчиња ГОЛЕМ стил синтетички кожа ткаенина ПВЦ faux кожа текстилни ткаенини 11 боја за торба декоративна ткаенина и кожа

DEN 194.88

Количината на стоката
Това е достапна


На секое прашање што не го разбираат, ве молиме да контактирате со услуга во секое време,
или да ја додадете нашата Она што е Стан : +86 13570218759 или We Chat : DDZ120919785
Можете да добиете повеќе информации за цената на попуст, И информации за производот.

Клучни карактеристики

Употреба:
Дома Текстил,Облека,Декоративни,Торба
Шема:
glitter
Ширина:
54/55
Број На Модел На:
GL-296
Дебелина:
0.75 мм
Материјал:
ПВЦ
Функција:
Водоотпорен
Поддршка Техника:
Nonwoven
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата