• Неодамнешно
НОВО! флеш серпентина стил цврстина faux кожа ткаенина СТП синтетички кожа 18 боја за текстилна ткаенина за торба појас ранец

НОВО! флеш серпентина стил цврстина faux кожа ткаенина СТП синтетички кожа 18 боја за текстилна ткаенина за торба појас ранец

DEN 211.68

Количината на стоката
Това е достапна


На секое прашање што не го разбираат, ве молиме да контактирате со услуга во секое време,
или да ја додадете нашата Она што е Стан : +86 13570218759 или We Chat : DDZ120919785
Можете да добиете повеќе информации за цената на попуст, И информации за производот. Секоја боја s ynthetic кожа има сериски број, ред влез, ве молиме наведете она што боја на платно

Клучни карактеристики

Употреба:
Стол,Појас,Мебел,Чевли,Облека,Торба,Домашен Текстил,Декоративни,Троседот,Ракавици
Ширина:
54/55
Материјал:
PU
Функција:
Водоотпорен,Абразија-Отпорни,Еластичен
Шема:
Врежана
Број На Модел На:
FL-952
Поддршка Техника:
Ткаени
Дебелина:
1.2 mm
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата