• Неодамнешно
  • -15 %
Парична казна Змија синџир Ѓердан срцето бел кристал круг Имитација бисери Приврзоци Ѓердан се Зголеми Златна Боја за Жените Накит за подарок

Парична казна Змија синџир Ѓердан срцето бел кристал круг Имитација бисери Приврзоци Ѓердан се Зголеми Златна Боја за Жените

DEN 175.00
DEN 205.92

Количината на стоката
Това е достапна

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по E-пакет Цел >$5.
3,Цел>$30,Ќе ги Ажурира E-пакет ако Земјата или Регионот E-пакет Поддршка.
4,Цел>$150,International Express,Некои Земји ажурирање Изразат кога Цел повеќе од $80.
Answer : ___________________________ NOTE :
Ако имате превозот обвиненија,ние ќе го промени тоа да биде бесплатен превозот во прв пат.
Љубезно ве потсетам : Ако е можно, ве молиме направете ја вашата нарачка и повеќе од $6(за САД повеќе од $5),ние ќе превозот со Регистрирани,можете да следење на сите начини,безбеден и брз
Сребро Срцето Fizzle Murano Стакло Европската Лебди Шарм Монистра за DIY Хривнија трговија на Големо Шарм Слободни Shipping Hot Производи
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка;moneybookers; T/T, western union.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната кои
бесплатен превозот на 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Australi
Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска
Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија
Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.Други земји
и пакет за период од 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ,
ве молиме проверете го ова, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина,
ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
AODUOLA
Број На Модел На:
LKN18KRGPN776
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Pendant Големина:
1.1*2.7 CM
Материјал:
Метал
ѓердан:
макси ѓердан
ѓердан ѓердан:
ѓердан жени
изјава ѓердан:
Ѓердани & Приврзоци
долг ѓердан:
Ѓердани
ѓердан мажи:
Ѓердани Приврзоци
кристал ѓердан:
бохемски ѓердан
сребрен ѓердан:
Круг Бисери Ѓердан
долг ѓердан со голема pendant :
долго pendant ѓердан
бисер ѓердани :
синџир ѓердан
Метали Тип:
Злато Позлатен

Слични производи во категоријата