• Неодамнешно
  • -15 %
Мажите Циркон Кубанската Мајами Синџир Ѓердан Бакар Материјал CZ Затворач Iced Од Злато, Сребро Хип хоп Линк Ѓердан 13mm 18/24/28 инчен

Мажите Циркон Кубанската Мајами Синџир Ѓердан Бакар Материјал CZ Затворач Iced Од Злато, Сребро Хип хоп Линк Ѓердан 13mm 18/24/28

DEN 3916.00
DEN 4607.52

Количината на стоката
Това е достапна


Matterial
Бакар+ААА Кубни Циркони
Големина
Ѓердан Должина : 18inch/20inch/24inch/28inch
Ѓердан ширина : 13mm
пакет :
1 компјутер ѓердан со подарок кутија како на слика
Слика детали


Клучни карактеристики

Должина:
18 inch (45.6cm), 20 inch (50.8cm, 24 inch (60.96cm), 28 inch(71.12cm)
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Qmzchentrendy
Стил:
Хип/Рок
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
NGB008
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
Нема приврзоци
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Додатоци
Парична казна или Моден:
парична казна ѓердан
Ѓердан Тип:
Рапер Ѓердан
боја:
златниот/сребрена
Ѓердан Ширина:
13mm
должина на ѓердан:
18inch/20inch/24inch/28inch

Слични производи во категоријата