• Неодамнешно
  • -30 %
Amorita бутик Модерен црна petal pendant ѓердани

Amorita бутик Модерен црна petal pendant ѓердани

DEN 813.00
DEN 1161.60

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Amorita бутик
Материјал:
Акрилик
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
XL09252
Синџир Тип:
Линк Синџир

Слични производи во категоријата