• Неодамнешно
WT-BC109 WKT трговија на Големо Нови Доаѓање Мода Месинг Синџир Накит Квадратен Облик Елегантен Ѓердан Синџир

WT-BC109 WKT трговија на Големо Нови Доаѓање Мода Месинг Синџир Накит Квадратен Облик Елегантен Ѓердан Синџир

DEN 1296.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-BC109 WKT трговија на Големо Нови Доаѓање Мода Месинг Синџир Накит Квадратен Облик Елегантен Ѓердан Синџир
Точка Законик :
WT-BC109
Материјал :
Злато позлатен синџир ;
Количина :
5 метри/многу,ако цел еден многу и ќе добиете 5 метри.
Боја :
Злато Боја
Заврши : Најдобри Electroplated Без Plumbum、никел и се спротивстави на tarnishable
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Повеќе дизајн
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com

Клучни карактеристики

Должина:
5m
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Плоштад
Бренд Име:
WKT
Број На Модел На:
WT-BC109
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
не pendant
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Никој,Бакар
Функција:
Никој
Компатибилност:
накит
Функција:
дувачкиот синџир
Метали Тип:
месинг со злато позлатен
боја:
како Слика
квалитет:
ААА
Стандард:
За олово и никел слободни
Употреба повод:
Ангажирање,Подароци,Партија,Годишнина,Свадба
Занает:
Рачно изработени
Место на Потекло:
Кина

Слични производи во категоријата