• Неодамнешно
  • -9 %
5 насоки пеперутка ѓердан Инсекти пчела штетници приврзоци ѓердан мали димензии накит 18 микс боја ѓердан миленици монистра 3077

5 насоки пеперутка ѓердан Инсекти пчела штетници приврзоци ѓердан мали димензии накит 18 микс боја ѓердан миленици монистра 3077

DEN 1330.00
DEN 1461.60

Количината на стоката
Това е достапна


1.Позлата : Еко-Пријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.
На позлата ќе не оцрни за повеќе од 1 година.
2.Камен : ве Молиме да знаат дека сите фотографии тука се само за дизајн и боја референца! Ние одберете производи по случаен избор, но нема да биде голема различни од photos. Druzy боја ќе биде малку различен од фотографии.
3.Превозот : Ние секогаш се испраќаат пакетите од Epaket во САД,а регистрирани mail на други земји.Можете да платите дополнителни превозот надомест за експресен пошта услуга,како што е DHL,EMS,UPS-от,итн.
4.Answer : ___________________________ Note : Сите приврзоци ќе не испрати со синџири.
Материјал cz Метал : позлатен Камен големина : во споредба со владетел Облик :
како слика

Клучни карактеристики

Метална боја:
златна, сребрена, розово злато, црна, се меша случаен избор
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо легури
Синџир Тип:
Никој
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Бренд Име:
COLARMIX
Пол:
Жените
Број На Модел На:
3077
Обликотшема:
како Слика

Слични производи во категоријата