• Неодамнешно
  • -37 %
Женска Мода Накит турски Сино око CZ Кубни Циркони Булчински Свадба Приврзоци Ѓердани Мајки Роденден на Божиќ Подароци

Женска Мода Накит турски Сино око CZ Кубни Циркони Булчински Свадба Приврзоци Ѓердани Мајки Роденден на Божиќ Подароци

DEN 588.00
DEN 932.64

Количината на стоката
Това е достапна


Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал,црна и бела родиум(две тон) галвански Направени со беспрекорна ААА Одделение Кубни Циркони камен кој е прифатлива дијамант алтернативни што открива брилијантен сјај и прецизен намали прекрасен подарок за денот на Вљубените, Мајки Ден, Божиќ, Свадба, Годишнина, Матура, birthday (Роденден), Пратилки, Матурска и Формални Настани или секоја прилика.. најдобрите Продавачот! Одлична цена!100% Гаранција За Квалитет !Брза Испорака - Лесно се Враќа Ова е уникатно парче дизајниран за оние кои сакаат да ги пренесат своите духовни и мистична потреби преку нивните накит. Уроци дизајн се базира на средната-источна амајлија која се верува дека за да се одвратат негативни мисли и енергија. Како бонус уроци дизајн по себе е доста впечатлива. Оваа духовна ѓердани карактеристики на најпознатите поставен Кубни Циркони камен поставување на дизајнот. Тоа е класичен дизајн погоден за секојдневна употреба, но не досадна доволно за да се заборави што се носи тоа. За малку разбраното, но стилски парче на накит тогаш се третираат на оваа.Размислете за купување на еден од нашите класичен прстени како роденденски подароци за жените кои сакаат уникатни и Луксузни накит.

Клучни карактеристики

Метална боја:
родиум
Главниот Камен Боја:
Sapphire
Должина:
18inch
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Пол:
Жените
Pendant Големина:
22mm
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
KIVN
Стил:
Тренди
Функција:
Расположение Tracker
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
71OLA1427-NEC
Метали Тип:
Дувачкиот

Слични производи во категоријата