• Неодамнешно
  • -39 %
2.5 mm 4mm 5mm 7mm 8мм Мажите Синџир Сребро црното Злато на Ѕвонење 316 од не ' Рѓосувачки Челик 22inch Византискиот Кутија Линк Ѓердан синџир

2.5 mm 4mm 5mm 7mm 8мм Мажите Синџир Сребро црното Злато на Ѕвонење 316 од не ' Рѓосувачки Челик 22inch Византискиот Кутија Линк

DEN 205.00
DEN 336.00

Количината на стоката
Това е достапна


2.5 mm 4mm 5mm 7mm 8мм Мажите Синџир Сребро црното Злато на Ѕвонење 316 од не ' Рѓосувачки Челик 22inch Византискиот Кутија Линк Ѓердан синџир
Цел количество повеќе од ќе слободни брод DHLFEDEX ЕМС .
2.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail/e Packet ако бесплатен превозот.
3.Ако ви се цел на многу различни брзо видови иако компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.
4.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
1. Како да се цел?
2. Плаќања
Ние прифаќаме Зачувам.
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
3. Превозот
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Oorders обработени навремено по плаќање vertification
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Кина Пост (види подолу лист)
Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови.
4 Нашите пакување
5. По продажбата и повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите . Повратни информации е многу важно за нас
Мора да контактирате со нас во 7days откако ќе се добие стоката, ако било unsatisfy.
Ние би сакале да ги реши сите проблеми.
Pls пријателски остави позитивни feeback. Ви благодарам многу!!!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Никој
Број На Модел На:
синџир
Pendant Големина:
не вклучуваат pendant
Бренд Име:
AMYA
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Должина:
22inch

Слични производи во категоријата