• Неодамнешно
  • -49 %
Класичната едноставна Целосна Нерѓосувачки Челик Човек Линк Синџир Ѓердани Панк Стил за Мажи Накит Повеќе Избори Сите Натпревар

Класичната едноставна Целосна Нерѓосувачки Челик Човек Линк Синџир Ѓердани Панк Стил за Мажи Накит Повеќе Избори Сите Натпревар

DEN 73.00
DEN 143.52

Количината на стоката
Това е достапна


ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
Превозот Начин Недела Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15-60 дена www.17track.net/en/ Aramex Изразат 5-15 дена www.aramex.com EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ UPS-от Изразат 5-15 дена www.ups.com/cn Postnord 15-45 дена www.17track.net/en/ Федекс Изразат 5-15 дена www.fedex.com/us/ Шведска Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EMS Изразат 5-15 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 15-45 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ SF Изразат 5-20 Дена www.sf-express.com DHL 3-10 Дена www.dhl.com/en.html 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
ПАКУВАЊЕ
Повеќе Објекти Ќе Бидат Спакувани Во Кутии.
ОБЈЕКТОТ ФОТОГРАФИЈА
100% Вистински Фотографии
Фотографиите Се Сите Околу 100%
Лице Зеде Во Нашата Продавница.
Ве Молиме Во Вид Преовладуваат
Разлики Во Бојата Може Да Биде Предизвикана
Од Некои Други Причини , Ве Молиме Во
Вид Преовладува.
Изберете Соодветна Големина
Макро Фотографија, Ве Молиме
Изберете Соодветна Големина, Кога
На Ставање На Ред. Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
ТЕСТ ИЗВЕШТАЈ
ПЛАЌАЊЕ
1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
2. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите.
3. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
СЕ ВРАТИ И НАПЛАТА
Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
Избегнувајте хемикалии
Избегнувајте бања
Избегнувајте пот
Да се избегне несреќа
Полетување кога се спие
Се чисти со мека крпа
Запечатени за складирање
Одделно складирање

Клучни карактеристики

Метална боја:
челик W 3мм L 45см, челик W 3мм L 50cm, челик W 3мм L55cm, челик W 3мм L60cm, челик W 4mm L 50cm, челик W 4mm L 55cm, челик W 4mm L 60cm, челик W 5мм L 55cm, челик W 5мм L 60cm, челик W 5мм L 65cm, злато W 3мм L 55cm, злато W 4mm L 60см
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
no
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Алфа Елемент
Број На Модел На:
GL324
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Технологија на обработка:
вакуум позлата
Место на Потекло:
Yiwu Град, Жеџијанг
Облечен Повод:
Партија / Матурска/Подарок
Метална боја:
Злато/Челик Боја
Пакет:
OPP Вреќа или кутија за накит
Is_customized:
yes

Слични производи во категоријата